Licensed to Clark University      HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 11/23/2019 04:04 PM
                     Clark vs UMass Dartmouth - 11/23/2019                     
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clark University  'A'                             2:01.83    2:01.30   11  
     1) Charlotte Bedford FR            2) Sydney Macedo SO               
     3) Jenny Lee FR                    4) Rachel Helisch JR              
                  29.88     1:05.48 (35.60)     1:35.22 (29.74)     2:01.30 (26.08)
  2 University of Massachusetts Da  'A'                    NT    2:07.82    4  
     1) Alissa Hall SR                  2) Sarah Murphy SR                
     3) Morgan Beebe FR                 4) Kayla Lovy SR                  
                  35.02     1:10.49 (35.47)     1:40.22 (29.73)     2:07.82 (27.60)
  3 University of Massachusetts Da  'B'                    NT    2:22.97    2  
     1) Brianna Johnson JR              2) Hannah Niemi                   
     3) Aubrey Endress FR               4) Olivia Barnes                  
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 University of Massachusetts Da  'A'                    NT    1:45.69   11  
     1) Cameron DiBenedetto JR          2) Justin Chung JR                
     3) Noah Yeskewicz JR               4) Devon Foster FR                
                  27.92       57.07 (29.15)     1:22.15 (25.08)     1:45.69 (23.54)
  2 Clark University  'A'                             1:47.83    1:45.80    4  
     1) Will Russell JR                 2) Konstantin Drallios JR         
     3) Dean Whyte FR                   4) Gor Bagumyan FR                
                  28.37       57.19 (28.82)     1:22.79 (25.60)     1:45.80 (23.01)
  3 Clark University  'B'                                  NT    1:58.22    2  
     1) Phillip Bogaevsky FR            2) Brandon Shafer SR              
     3) Dan Broderick SO                4) Khushwin Ujoodha FR            
                  28.37     1:01.81 (33.44)     1:28.01 (26.20)     1:58.22 (30.21)
 -- University of Massachusetts Da  'B'                    NT         DQ  
     1) Max Boyle FR                    2) Luis Gilbert FR                
     3) Davidson Joseph FR              4) Maxwell Leonard FR             
                  31.03     1:09.18 (38.15)     1:42.53 (33.35)          DQ (31.33)
 
Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Danielle Klash            FR UM Dartmouth              NT   11:49.10    9  
                  30.68     1:04.88 (34.20)     1:39.85 (34.97)     2:14.85 (35.00)
        2:50.24 (35.39)     3:25.47 (35.23)     4:01.53 (36.06)     4:37.62 (36.09)
        5:13.75 (36.13)     5:49.88 (36.13)     6:25.98 (36.10)     7:01.93 (35.95)
        7:38.79 (36.86)     8:15.03 (36.24)     8:51.13 (36.10)     9:27.14 (36.01)
       10:03.55 (36.41)    10:40.31 (36.76)    11:16.01 (35.70)    11:49.10 (33.09)
  2 Hannah McLeod             FR Clark               12:21.44   12:25.71    4  
                  32.19     1:07.81 (35.62)     1:44.31 (36.50)     2:21.05 (36.74)
        2:57.65 (36.60)     3:34.64 (36.99)     4:12.28 (37.64)     4:49.95 (37.67)
        5:28.26 (38.31)     6:06.73 (38.47)     6:44.77 (38.04)     7:22.58 (37.81)
        8:01.38 (38.80)     8:39.61 (38.23)     9:17.60 (37.99)     9:55.48 (37.88)
       10:33.83 (38.35)    11:12.30 (38.47)    11:49.40 (37.10)    12:25.71 (36.31)
  3 Alissa Hall               SR UM Dartmouth              NT   12:41.54    3  
                2:44.69                                                            
                                3:41.40 ( )     4:20.31 (38.91)     4:59.34 (39.03)
        5:38.65 (39.31)     6:17.44 (38.79)     6:56.33 (38.89)     7:35.19 (38.86)
        8:14.45 (39.26)     8:53.14 (38.69)     9:32.12 (38.98)    10:11.25 (39.13)
       10:49.44 (38.19)    11:27.92 (38.48)    12:05.61 (37.69)    12:41.54 (35.93)
 
Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Eric Cobert               JR Clark               10:49.52   10:48.20    9  
  2 Jonathan Colascione       FR UM Dartmouth              NT   11:03.83    4  
  3 Nathan Motisi             SO UM Dartmouth              NT   11:04.29    3  
  4 Jimmy Shaw                FR UM Dartmouth              NT   11:33.84    2  
  5 Matt Finnegan             JR Clark               12:02.03   11:38.72    1  
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Allison Dubick            JR Clark                2:05.09    2:06.38    9  
                  30.12     1:02.42 (32.30)     1:34.86 (32.44)     2:06.38 (31.52)
  2 Sarah Murphy              SR UM Dartmouth              NT    2:06.78    4  
                  29.84     1:01.99 (32.15)     1:34.89 (32.90)     2:06.78 (31.89)
  3 Hannah McLeod             FR Clark                2:13.95    2:15.60    3  
                  30.91     1:05.71 (34.80)     1:42.00 (36.29)     2:15.60 (33.60)
  4 Aislin Blair              FR Clark                2:23.89    2:25.22    2  
                  33.54     1:10.93 (37.39)     1:48.83 (37.90)     2:25.22 (36.39)
  5 Aubrey Endress            FR UM Dartmouth              NT    2:26.22    1  
                  33.86     1:11.59 (37.73)     1:49.74 (38.15)     2:26.22 (36.48)
  6 Olivia Barnes                UM Dartmouth              NT    2:41.21  
                  34.38     1:14.47 (40.09)     1:57.85 (43.38)     2:41.21 (43.36)
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bernave Twyman            FR Clark                1:54.74    1:54.95    9  
                  26.56       55.59 (29.03)     1:25.57 (29.98)     1:54.95 (29.38)
  2 Nick Sakoff               JR Clark                1:57.18    1:55.31    4  
                  25.94       54.96 (29.02)     1:25.41 (30.45)     1:55.31 (29.90)
  3 Stephen Barrett           SR UM Dartmouth              NT    1:56.28    3  
                  26.06       54.81 (28.75)     1:25.67 (30.86)     1:56.28 (30.61)
  4 Eric Worden               SO UM Dartmouth              NT    1:56.49    2  
                  26.87       56.15 (29.28)     1:26.31 (30.16)     1:56.49 (30.18)
  5 Dan Broderick             SO Clark                2:02.58    1:59.80    1  
                  27.38       56.88 (29.50)     1:27.62 (30.74)     1:59.80 (32.18)
  6 Greg Yao                  SO UM Dartmouth              NT    2:18.90  
                  29.91     1:05.89 (35.98)     1:42.45 (36.56)     2:18.90 (36.45)
 
Event 7  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rachel Helisch            JR Clark                  27.05      26.75    9  
  2 Liz Cownie                JR Clark                  27.14      26.95    4  
  3 Kayla Lovy                SR UM Dartmouth              NT      27.29    3  
  4 Katherine Ferri           FR UM Dartmouth              NT      27.68    2  
  5 Hannah Niemi                 UM Dartmouth              NT      35.55    1  
 
Event 8  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gor Bagumyan              FR Clark                  22.94      23.07    9  
  2 Devon Foster              FR UM Dartmouth              NT      23.76    4  
  3 Chris Whittington         FR Clark                  23.91      23.90    3  
  4 Cameron DiBenedetto       JR UM Dartmouth              NT      24.53    2  
  5 Brandon Shafer            SR Clark                  25.08      24.96    1  
  6 Max Boyle                 FR UM Dartmouth              NT      26.27  
  7 Luis Gilbert              FR UM Dartmouth              NT      28.44  
  8 Davidson Joseph           FR UM Dartmouth              NT      29.82  
  9 Khushwin Ujoodha          FR Clark                  30.79      30.75  
 10 Maxwell Leonard           FR UM Dartmouth              NT      31.77  
 
Event 9  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maddie Kovach             SO UM Dartmouth              NT    2:23.82    9  
                  31.27     1:07.48 (36.21)     1:49.75 (42.27)     2:23.82 (34.07)
  2 Morgan Beebe              FR UM Dartmouth              NT    2:28.32    4  
                  30.92     1:08.09 (37.17)     1:51.98 (43.89)     2:28.32 (36.34)
  3 Ali Falder                JR Clark                2:35.53    2:33.27    3  
                  31.46     1:11.96 (40.50)     1:57.30 (45.34)     2:33.27 (35.97)
  4 Jenny Lee                 FR Clark                2:36.89    2:33.81    2  
                  31.24     1:10.54 (39.30)     1:57.48 (46.94)     2:33.81 (36.33)
  5 Sydney Macedo             SO Clark                2:47.92    2:39.65    1  
                  34.89     1:16.84 (41.95)     2:01.32 (44.48)     2:39.65 (38.33)
 
Event 10  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Konstantin Drallios       JR Clark                2:10.29    2:09.01    9  
                  26.96     1:02.04 (35.08)     1:38.42 (36.38)     2:09.01 (30.59)
  2 Justin Chung              JR UM Dartmouth              NT    2:12.36    4  
                  27.75     1:02.45 (34.70)     1:39.95 (37.50)     2:12.36 (32.41)
  3 Dean Whyte                FR Clark                2:14.34    2:12.80    3  
                  27.60     1:02.30 (34.70)     1:40.77 (38.47)     2:12.80 (32.03)
  4 Noah Yeskewicz            JR UM Dartmouth              NT    2:13.47    2  
                  26.73     1:01.86 (35.13)     1:40.73 (38.87)     2:13.47 (32.74)
  5 Jimmy Shaw                FR UM Dartmouth              NT    2:14.92    1  
                  27.54     1:02.65 (35.11)     1:43.31 (40.66)     2:14.92 (31.61)
  6 Eric Cobert               JR Clark                2:15.63    2:17.68  
                  29.93     1:06.56 (36.63)     1:47.12 (40.56)     2:17.68 (30.56)
 
Event 11  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anna Gilmartin            SO Clark                 164.60     133.95    9  
 
Event 12  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dodhy Saint-Amand         JR UM Dartmouth              NP     184.13    9  
 
Event 13  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Morgan Beebe              FR UM Dartmouth              NT    1:04.65    9  
                  30.20     1:04.65 (34.45)                                        
  2 Ali Falder                JR Clark                1:06.91    1:10.77    4  
                  32.73     1:10.77 (38.04)                                        
  3 Brianna Johnson           JR UM Dartmouth              NT    1:14.61    3  
                  34.49     1:14.61 (40.12)                                        
  4 Aislin Blair              FR Clark                1:14.02    1:15.39    2  
                  34.39     1:15.39 (41.00)                                        
 
Event 14  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bernave Twyman            FR Clark                  56.64      56.68    9  
                  27.14       56.68 (29.54)                                        
  2 Noah Yeskewicz            JR UM Dartmouth              NT      57.26    4  
                  26.52       57.26 (30.74)                                        
  3 Kyle Mackenzie            SR UM Dartmouth              NT      57.80    3  
                  26.65       57.80 (31.15)                                        
  4 Dan Broderick             SO Clark                  58.40      59.06    2  
                  27.77       59.06 (31.29)                                        
  5 Jimmy Shaw                FR UM Dartmouth              NT    1:00.17    1  
                  28.49     1:00.17 (31.68)                                        
 
Event 15  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Allison Dubick            JR Clark                  57.31      57.64    9  
                  27.40       57.64 (30.24)                                        
  2 Kayla Lovy                SR UM Dartmouth              NT      59.86    4  
                  29.03       59.86 (30.83)                                        
  3 Liz Cownie                JR Clark                1:01.17    1:00.15    3  
                  28.80     1:00.15 (31.35)                                        
  4 Katherine Ferri           FR UM Dartmouth              NT    1:01.45    2  
                  29.83     1:01.45 (31.62)                                        
  5 Olivia Barnes                UM Dartmouth              NT    1:09.03    1  
                  31.77     1:09.03 (37.26)                                        
 
Event 16  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nick Sakoff               JR Clark                  53.49      51.70    9  
                  24.91       51.70 (26.79)                                        
  2 Eric Worden               SO UM Dartmouth              NT      52.04    4  
                  25.12       52.04 (26.92)                                        
  3 Gor Bagumyan              FR Clark                  52.40      52.20    3  
                  25.17       52.20 (27.03)                                        
  4 Stephen Barrett           SR UM Dartmouth              NT      52.25    2  
                  25.18       52.25 (27.07)                                        
  5 Matt Finnegan             JR Clark                  54.87      55.32    1  
                  26.80       55.32 (28.52)                                        
  6 Max Boyle                 FR UM Dartmouth              NT      58.09  
                  27.80       58.09 (30.29)                                        
 
Event 17  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Charlotte Bedford         FR Clark                1:03.70    1:03.64    9  
                  30.84     1:03.64 (32.80)                                        
  2 Maddie Kovach             SO UM Dartmouth              NT    1:04.37    4  
                  31.31     1:04.37 (33.06)                                        
  3 Aubrey Endress            FR UM Dartmouth              NT    1:13.32    3  
                  35.26     1:13.32 (38.06)                                        
  4 Brianna Johnson           JR UM Dartmouth              NT    1:21.84    2  
                  39.69     1:21.84 (42.15)                                        
 
Event 18  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cameron DiBenedetto       JR UM Dartmouth              NT      59.53    9  
                  29.04       59.53 (30.49)                                        
  2 Phillip Bogaevsky         FR Clark                1:01.31      59.99    4  
                  28.98       59.99 (31.01)                                        
  3 Chris Whittington         FR Clark                1:02.16    1:00.37    3  
                  28.74     1:00.37 (31.63)                                        
  4 Devon Foster              FR UM Dartmouth              NT    1:01.93    2  
                  29.82     1:01.93 (32.11)                                        
  5 Will Russell              JR Clark                1:04.30    1:02.08    1  
                  29.86     1:02.08 (32.22)                                        
  6 Greg Yao                  SO UM Dartmouth              NT    1:11.92  
                  35.16     1:11.92 (36.76)                                        
 
Event 19  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Danielle Klash            FR UM Dartmouth              NT    5:42.92    9  
                  31.42     1:06.54 (35.12)     1:42.18 (35.64)     2:17.10 (34.92)
        2:52.14 (35.04)     3:27.29 (35.15)     4:02.32 (35.03)     4:37.12 (34.80)
        5:11.50 (34.38)     5:42.92 (31.42)                                        
  2 Ali Falder                JR Clark                5:42.54    5:43.46    4  
                  32.19     1:06.70 (34.51)     1:41.53 (34.83)     2:16.36 (34.83)
        2:51.76 (35.40)     3:26.96 (35.20)     4:02.06 (35.10)     4:37.23 (35.17)
        5:11.91 (34.68)     5:43.46 (31.55)                                        
  3 Tara Clark                JR UM Dartmouth              NT    5:59.37    3  
                  32.32     1:08.02 (35.70)     1:43.88 (35.86)     2:20.31 (36.43)
        2:57.20 (36.89)     3:33.93 (36.73)     4:10.85 (36.92)     4:47.39 (36.54)
        5:23.67 (36.28)     5:59.37 (35.70)                                        
  4 Hannah McLeod             FR Clark                5:58.94    5:59.64    2  
                  31.94     1:07.17 (35.23)     1:42.92 (35.75)     2:19.46 (36.54)
        2:56.32 (36.86)     3:33.67 (37.35)     4:11.20 (37.53)     4:48.42 (37.22)
        5:25.49 (37.07)     5:59.64 (34.15)                                        
  5 Alissa Hall               SR UM Dartmouth              NT    6:17.39    1  
                  33.25     1:09.92 (36.67)     1:47.86 (37.94)     2:26.13 (38.27)
        3:04.81 (38.68)     3:43.79 (38.98)     4:22.89 (39.10)     5:01.80 (38.91)
        5:40.37 (38.57)     6:17.39 (37.02)                                        
 
Event 20  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bernave Twyman            FR Clark                5:06.78    5:11.64    9  
                  27.88       58.57 (30.69)     1:30.11 (31.54)     2:02.09 (31.98)
        2:33.88 (31.79)     3:04.62 (30.74)     3:36.42 (31.80)     4:08.49 (32.07)
        4:40.58 (32.09)     5:11.64 (31.06)                                        
  2 Nathan Motisi             SO UM Dartmouth              NT    5:19.49    4  
                  28.13     1:00.17 (32.04)     1:33.12 (32.95)     2:06.08 (32.96)
        2:39.12 (33.04)     3:11.74 (32.62)     3:44.10 (32.36)     4:16.07 (31.97)
        4:48.33 (32.26)     5:19.49 (31.16)                                        
  3 Eric Cobert               JR Clark                5:18.15    5:20.14    3  
                  28.84       59.91 (31.07)     1:31.98 (32.07)     2:04.36 (32.38)
        2:37.29 (32.93)     3:10.05 (32.76)     3:43.17 (33.12)     4:15.99 (32.82)
        4:48.82 (32.83)     5:20.14 (31.32)                                        
  4 Jonathan Colascione       FR UM Dartmouth              NT    5:25.77    2  
                  28.14       59.66 (31.52)     1:32.30 (32.64)     2:05.03 (32.73)
        2:37.84 (32.81)     3:10.99 (33.15)     3:44.67 (33.68)     4:18.60 (33.93)
        4:52.54 (33.94)     5:25.77 (33.23)                                        
  5 Kyle Mackenzie            SR UM Dartmouth              NT    5:30.17    1  
                  27.47       58.32 (30.85)     1:30.40 (32.08)     2:03.02 (32.62)
        2:36.34 (33.32)     3:10.11 (33.77)     3:44.62 (34.51)     4:19.20 (34.58)
        4:54.76 (35.56)     5:30.17 (35.41)                                        
 
Event 21  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anna Gilmartin            SO Clark                 183.45     142.13    9  
 
Event 22  Men 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dodhy Saint-Amand         JR UM Dartmouth              NP     231.90    9  
 
Event 23  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sarah Murphy              SR UM Dartmouth              NT    1:15.89    9  
                  36.13     1:15.89 (39.76)                                        
  2 Jenny Lee                 FR Clark                1:18.94    1:19.19    4  
                  36.21     1:19.19 (42.98)                                        
  3 Tara Clark                JR UM Dartmouth              NT    1:19.28    3  
                  37.39     1:19.28 (41.89)                                        
  4 Sydney Macedo             SO Clark                1:21.29    1:20.91    2  
                  37.89     1:20.91 (43.02)                                        
  5 Aislin Blair              FR Clark                1:24.21    1:24.47    1  
                  40.17     1:24.47 (44.30)                                        
  6 Hannah Niemi                 UM Dartmouth              NT    1:40.32  
                  45.92     1:40.32 (54.40)                                        
 
Event 24  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Konstantin Drallios       JR Clark                1:06.06    1:03.38    9  
                  29.84     1:03.38 (33.54)                                        
  2 Justin Chung              JR UM Dartmouth              NT    1:03.91    4  
                  29.73     1:03.91 (34.18)                                        
  3 Nick Sakoff               JR Clark                1:06.94    1:05.41    3  
                  30.51     1:05.41 (34.90)                                        
  4 Dean Whyte                FR Clark                1:06.09    1:06.21    2  
                  30.66     1:06.21 (35.55)                                        
  5 Jonathan Colascione       FR UM Dartmouth              NT    1:11.54    1  
                  33.78     1:11.54 (37.76)                                        
 
Event 25  Women 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clark University  'A'                             4:07.53    3:58.30   11  
     1) Rachel Helisch JR               2) Charlotte Bedford FR           
     3) Liz Cownie JR                   4) Allison Dubick JR              
                  27.59       58.59 (58.59)     1:27.09 (28.50)     1:58.40 (59.81)
        2:26.74 (28.34)   2:58.74 (1:00.34)     3:26.86 (28.12)     3:58.30 (59.56)
  2 University of Massachusetts Da  'A'                    NT    4:03.98    4  
     1) Maddie Kovach SO                2) Katherine Ferri FR             
     3) Tara Clark JR                   4) Danielle Klash FR              
                  28.09       59.21 (59.21)     1:28.92 (29.71)   2:00.59 (1:01.38)
        2:29.81 (29.22)   3:02.31 (1:01.72)     3:23.88 (21.57)   4:03.98 (1:01.67)
 
Event 26  Men 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 University of Massachusetts Da  'A'                    NT    3:29.23   11  
     1) Kyle Mackenzie SR               2) Nathan Motisi SO               
     3) Eric Worden SO                  4) Stephen Barrett SR             
                  25.62       52.89 (52.89)     1:17.65 (24.76)     1:45.37 (52.48)
        2:10.10 (24.73)     2:37.43 (52.06)     3:01.86 (24.43)     3:29.23 (51.80)
  2 Clark University  'A'                             3:40.15    3:37.77    4  
     1) Chris Whittington FR            2) Phillip Bogaevsky FR           
     3) Matt Finnegan JR                4) Brandon Shafer SR              
                  25.72       53.82 (53.82)     1:19.45 (25.63)     1:48.29 (54.47)
        2:14.26 (25.97)     2:43.31 (55.02)     3:09.24 (25.93)     3:37.77 (54.46)
  3 University of Massachusetts Da  'B'                    NT    4:33.53    2  
     1) Greg Yao SO                     2) Maxwell Leonard FR             
     3) Luis Gilbert FR                 4) Davidson Joseph FR             
                  29.35   1:02.02 (1:02.02)     1:37.86 (35.84)   2:18.90 (1:16.88)
        2:50.08 (31.18)   3:25.23 (1:06.33)   4:33.57 (1:08.34)   4:33.53 (1:08.30)
 -- Clark University  'B'                             4:10.48   X3:56.44  
     1) Bernave Twyman FR               2) Gor Bagumyan FR                
     3) Khushwin Ujoodha FR             4) Will Russell JR                
                  26.11       53.69 (53.69)     1:18.60 (24.91)     1:48.65 (54.96)
        2:18.76 (30.11)   2:57.48 (1:08.83)     3:24.62 (27.14)     3:56.44 (58.96)
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 26                    
 
  1. Clark University                    117   2. University of Massachusetts Da       99
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 26                     
 
  1. Clark University                    117   2. University of Massachusetts Da      106